Britští Supermassive Games jsou doposud známí hlavně majitelům Playstationů, jejich dosavadní tvorba se totiž téměř výhradně soustředila jen na tuto platformu. Minimálně jejich dílo Until Dawn však svou známostí přerostlo hranice konzolového světa. Fanoušky jistě potěší, že jejich další připravovaná hra již bude multiplatformní a budou si ji tak moci zahrát hráči napříč celým světem.

Už v létě vývojové studio společně s Bandai Namco zveřejnili plány na novou sérii hororových her s názvem The Dark Pictures. Každá z nich bude samostatná, s novým příběhem i novými postavami.

První z nich ponese název Man of Medan a bude vyprávět o čtveřici Američanů, kteří se na dovolené vydají na prohlídku míst, kde by měl být vrak lodi ze druhé světové války. Při výpravě je ale zastihne bouře a normální výlet se začne měnit v horor. A to úplně doslova…

Kromě úvodního traileru je k dispozici i speciální halloweenské video, které představuje Kurátora, který nás jako jediný bude provázet všemi díly série. Jeho předobrazem i hlasem je britský herec Pip Torrens, známý z řady seriálů jako Preachers či The Crown, mohli jsme jej vidět i ve filmech Star Wars: Síla se probouzí, Dánská Dívka, Nejtemnější hodina či Anna Kernina.

Prvního dílu z celé antologie bychom se měli dočkat v roce 2019.

Autor:

pluto_portrait

Komentáře jsou povoleny pouze pro registrované