Sam Barlow se v herecké branži objevuje již nějaký čas a dosáhl řady úspěchů. Toho největšího bezesportu s Her Story a právě úspěch této vyšetřovací hry plné FMV filmečků jej popohnal k dalšímu dílu.

Toto dílo nese název Telling Lies a Barlow se svými kolegy na něm pracuje již od začátku roku 2016. Opět bude hra postavena na spoustě filmečků, které se ve hře objevují na ukradeném harddisku z Národní bezpečnostní agentury. Hráč prochází těmito videi a snaží se zjistit tajemství ohledně čtyř osob, které byly subjektem sledování.

A právě tyto čtyři stěžejní postavy jsou obsažený skutečně známými hereckými osobnostmi. Role Davida se ujme Logan Marshall-Green, představitel Hollowaye z filmu Prometheus či Grey Trace z akčního thrilleru Upgrade. Avu bude ve hře představovat Alexandra Shipp známá z role Storm ze série X-Men. Další ženskou postavou je Emma, kterou ztvární Kerry Bishé známá ze seriálů Scrubs či Narcos. Poslední do kvarteta můžete znát jako Clementine z posledního Westworldu či upírku Tiu ze Stmívání v podání Angely Sarafyan, která si zahraje Max. Kromě nich ve hře uvidíme také mladičkou Vivien Lyru Blair, která si i ve svém útlém věku zahrála v seriálu Waco či hororovém thrilleru Bird Box.

Sam Barlow se pro vydání hry Telling Lies spojil s americkým studiem Annapurna Interactive, tvůrci chválené What Remains of Edith Finch. Přesné datum vydání Telling Lies zatím nebylo oznámeno, měli bychom se ale dočkat v letošním roce.

Autor:

pluto_portrait

Komentáře jsou povoleny pouze pro registrované