Studio Pinhead Games vzniklo na začátku tohoto tisíciletí, aby přinášelo kvalitní a zábavné point and click adventury. Mezi ně patří i série o detektivovi jménem Nick Bounty. První dvě pokračování vznikla krátce po roce 2000 a obe si nyní můžete zahrát zdarma (odkazy jsou na konci článku). Nyní je v přípravě třetí díl, který ponese podtitul The Dame with the Blue Chewed Shoe.

Za celým projektem stojí spoluzakladatel týmu Mark Darin, který pracoval posledních 14 let jako kreativní ředitel, hlavní designer a scénárista u Telltale Games, kde pracoval na hrách s jako The Walking Dead, Tales from the Borderlands či Tales of Monkey Island.

Ujímáte se role detektiva Nicka Bountyho. Ten je již otrávený z práce na podřadných případech, chtěl by být brán jako významný vyšetřovatel. Když bylo na pískovišti objeveno zahrabané nahé tělo mladé byznysmenky, je to pro něj jako dar z nebes. Podaří se Nickymu a jednomu ze tří možných sidekicků vyřešit vraždy včas?

Jestli se jim to podaří, to se dozvíme až koncem příštího roku. Hra je totiž momentálně ve stádiu úvodní kickstarterovské kampaně. Přestože do konce zbývá ještě pár dní, již nyní se podařilo naplnit základní cíle a hry se tedy dočkáme.

 

Nick Bounty: A Case of the Crabs – plná verze

Nick Bounty 2: The Goat in the Grey Fedora – plná verze

Autor:

pluto_portrait

Komentáře jsou povoleny pouze pro registrované