V roce 1980 vyšel jeden z nejbrutálnějších filmů s všeříkajícím názvem Kanibalové. Snímek nesoucí v originále název Cannibal Holocaust je jedním z hlavních představitelů tzv. filmů mondo, tedy brutálních pseudodokumentů. U příležitosti čtyřicátého výročí tohoto kontroverzního díla vyjde také počítačová hra.

Italský režisér tehdejšího snímku Ruggero Deodato navázal na své nejúspěšnější dílo ještě dalšími dvěmi díly, opět na filmovém plátně. Čtvrtý díl tohoto kanibalského cyklu však bude poprvé na jiném médiu – jako počítačová hra. A jako hlavní šéf a autor scénáře se na něm bude podílet sám osmdesátiletý Deodato.

Pod hrou bude podepsáno doposud nepříliš známé italské seskupení Fantastico Studio, o grafické ztvárnění se postará další Ital Solo Macello známý hlavně na metalové scéně.

A jak hru popisují sami tvůrci? Půjde o interaktivní grafickou hororovou adventuru vytvořenou v Unity, ve které dostanete pod kontrolu několik osob, abyste kousek po kousku odhalovali pozadí jejich zoufalé výpravy do panenských džunglí na Borneu.

Hra, která ponese název Cannibal, by měla vyjít v listopadu 2020 pro PC, PS4, Xbox One, Switch i mobilní platformy.

Autor:

pluto_portrait

Komentáře jsou povoleny pouze pro registrované