Tvůrci z Wales Interactive připravují first person stealth survival horor s názvem Maid of Sker.

Příbeh je inspirován stejnojmenným románem R.D. Blackmora a velšskou legendou Y Ferch o’r Sger. Vydáváte se na odlehlý hotel s názvem Sker House, který původně fungoval jako klášter cisteriánů. Podle starodávné pověsti žil na konci devatenáctého století v tomto domě Isaac Williams, který měl dvě dcery. Jednou z nich byla Elizabeth, do které se zamiloval mladý hudebník Thomas Evans. Starý Williams této lásce nepřál a tak svou dceru v domě zamknul s tím, že jí najde jiného, vhodnějšího ženicha. Mladá dívka však s novým ženichem neměla příliš štěstí a po pár letech zemřela kvůli „zlomenému srdci“.

A právě do role Thomase Evanse se vtělí hráči, aby se pokusili zabránit rodinné tragédii. To vše v tajemné oblasti domu Sker House opředeném závanem tajemna i tragédie. Půjde o klasický stealth horor z pohledu první osoby, který by neměl být lineární a neměl by obsahovat ani akční scény.

Vývojové studio Wales Interactive je z poslední doby známé jako tvůrce interaktivních filmů jako Late Shift či The Bunker. Do jižního Walesu bychom se s jejich připravovaným hororem měli vydat na podzim 2019.

Autor:

pluto_portrait

Komentáře jsou povoleny pouze pro registrované