V těchto dnech vychází první část Pamali: Indonesian Folklore Horror. Jak naznačuje již samotný název, jedná se o hororovou first person hru od indonéského týmu StoryTale Studios.

Jak tvrdí sami tvůrci, horor jako takový může mít řadu různých podob. Proto se rozhodli vydat čtyři různé příběhy, přičemž každý by měl být pjat trochu jiným způsobem. V nich bychom se měli seznámit s duchy vycházejícími z indonéské kultury, našinci totiž jména jako Kuntilanak, Pocong, Tuyul ži Leak nic neřeknou.

Ve hře se převtělíme do role Jaka, který se vrátil do svého rodného města, aby prodal starý rodinný dům. Jak už to tak bývá, starodávné sídlo je doslova rájem ponuré atmosféry ideálně příhodné pro hororovou hru. Samozřejmě se dostaneme k pátrání po rodinné historii, přičemž provedené úkony a pátrání budou mít vliv na další vývoj hry, získané zkušeností i samotný konec.

První díl s podtitulem The White Lady je již k dispizici na Steamu. Další díly The Tied Corpse, The Little Devil a The Hungry Witch budou vydány v průběhu roku 2019. Zájemci o tento titul si mohou vyzkoušet hratelnou demoverzi.

Autor:

pluto_portrait

Komentáře jsou povoleny pouze pro registrované